Webinar: Podatkowy Polski Ład na rynku nieruchomości

  • 15 paź 2021
  • 11.00 - 12.30
  • Online Zoom
Zapisz się

Adresaci:

Pośrednicy w obrocie nieruchomościami

Inwestorzy

Polski Ład budzi emocje. Ekonomiści rysują różne scenariusze, publicyści analizują poszczególne elementy projektu. Trudno odnaleźć się w gąszczu informacji i przełożyć je na naszą działalność.

 

Weź udział w webinarze z Grzegorzem Grabowskim, który uporządkuje Twoją wiedzę na temat Polskiego Ładu i pomoże Ci się przygotować na nadchodzące zmiany.

  • Jaki jest obecny status projektu ustawy Polskiego Ładu?
  • Jakie będą kluczowe zmiany dla pracowników, przedsiębiorców w branży nieruchomości i inwestorów?
  •  W jaki sposób można zminimalizować wpływ Polskiego Ładu?
  • Co zrobić w kontekście Polskiego Ładu, jeśli prowadzimy biuro nieruchomości, flipy, podnajem czy wynajem krótkoterminowy?

 

Nie pozwól by zaskoczyły Cię nowe regulacje.

Dołącz do widzów webinaru!

 

Webinar jest darmowy dla członków WSPON i użytkowników MLS

Prowadzący:

Grzegorz Grabowski

Jest założycielem i współwłaścicielem biura rachunkowego działającego pod marką Wynajmistrz.pl. Biuro początkowo skupiało się na obsłudze klientów prowadzących najem, podnajem, handel lokalami mieszkalnymi, noclegi dla turystów, pośrednictwo i inne. Obecnie obsługuje wiele branż, m.in. e-biznes (w tym e-commerce), szkolenia, media, reklama, doradztwo, IT, prawniczą i wiele innych. Grzegorz jest również autorem poczytnego bloga Wynajmistrz.pl – serwisu o wszystkim, co jest związane z nieruchomościami mieszkalnymi, ich rozliczaniem i podatkami, z naciskiem na informacje praktyczne, ułatwiające życie wynajmującym i innym podmiotom działającym w branży nieruchomości. Wydał również książkę “Podatek od najmu i rozliczenia z najemcami. Poradnik w 100% praktyczny“, która rozeszła się już w nakładzie kilkunastu tysięcy egzemplarzy. Oprócz tego prowadzi tematyczne wykłady i szkolenia, tworzy kursy online dla inwestorów oraz przedsiębiorców, sam inwestuje w nieruchomości.