Śniadanie Warszawskich Pośredników

  • 06 wrz 2023
  • 9:30-12:00
  • Bliski Wschód, ul. Złota 11
Zapisz się

Adresaci:

Członkowie WSPON i Użytkownicy MLS

Pozostałe osoby

Działasz na warszawskim rynku nieruchomości? Jesteś profesjonalistą i chcesz rozwijać swoje umiejętności? Zapraszamy na Śniadanie Warszawskich Pośredników!

Na śniadaniu zdobędziesz nową wiedzę, poznasz skuteczne techniki, które pomogą wyróżnić Ci się na tle konkurencji oraz będziesz miał możliwość wymiany doświadczeń i integracji z innymi pośrednikami.

Nasz wyjątkowy gość Tomasz Obarski, podzieli się swoją wiedzą na temat skutecznej obsługi klienta poszukującego, opowie jak zwiększać efektywność obsługi oraz maksymalizować zyski.

Zaplanowaliśmy niezwykle interesujące tematy:

  • Tajemnice skutecznego podpisywania umów – jak przyciągnąć klienta od pierwszej chwili,
  • Sposoby rozliczeń – które z nich są najbardziej atrakcyjne,
  • Jak szybko i skutecznie znaleźć idealną nieruchomość dla klienta,
  • Formalności bez bólu głowy – sprawdzone sposoby na sprawną papierkową robotę.

W trakcie spotkania będziesz miał okazję do wymiany ofert i klientów. Każdy uczestnik będzie miał możliwość zaprezentowania oferty lub klienta poszukującego ze swojego portfolio.

Naszym gościem będzie Tomasz Obarski – przez ponad 10 lat pracował w finansach. Ponad 5 lata temu zainteresowałem się rynkiem nieruchomości. Obecnie właściciel biura Warszawski Agent Nieruchomości. Na co dzień propaguje współpracę między pośrednikami nieruchomości. Członek WSPON, swoją pracą i zaangażowaniem wspiera rozwój MLSu w Warszawie.

Śniadanie poprowadzi Krzysztof Kowalkowski – agent nieruchomości, współwłaściciel i lider warszawskiego zespołu pośredników, marketing manager w Moje Nowe M. Propagator modelu pośrednictwa opartego na współpracy i wyłączności. Specjalizuje się w metodach pozyskiwania Klientów opartych o ‘lead generation’. Członek WSPON, swoją pracą i zaangażowaniem wspiera rozwój MLSu w Polsce.

Do zobaczenia!

Plan spotkania:

9:30 –  10:00 – rejestracja

10:00 – 11:30 – merytoryka

11:30 – 12:00 – networking