Śniadanie Warszawskich Pośredników

  • 05 cze 2024
  • 9:30-12:00
  • Boska Praga, ul. Okrzei 23
Zapisz się

Adresaci:

Pośrednicy w obrocie nieruchomościami

Działasz na warszawskim rynku nieruchomości? Jesteś profesjonalistą i chcesz rozwijać swoje umiejętności? Zapraszamy na Śniadanie Warszawskich Pośredników! Zdobędziesz nową wiedzą, poznasz skuteczne techniki, które pomogą wyróżnić Ci się na tle konkurencji oraz będziesz miał możliwość wymiany doświadczeń i integracji z innymi pośrednikami.

 

Zakup i sprzedaż mieszkania często podyktowane są zmianami w życiu. Co gorsze, sama transakcja silnie wiąże się z emocjami. Powoduje to, że zarządzanie emocjami nabiera coraz większego znaczenia. W jaki sposób prowadzisz rozmowy z klientami? Z pewnością współpracujesz z częścią z nich, zastanówmy się jednak, ilu klientów tracisz, bo nie wiesz, jak można im pomóc? Kiedy klienci działają pod wpływem emocji, zwykle są nieufni, podejrzliwi, negatywnie nastawieni. To właśnie wtedy pada najczęściej znane nam wszystkim „nie współpracuję z pośrednikami” lub „klasyczne „mogę pani zapłacić najwyżej 1%”.

Czym więc jest empatia i co ma wspólnego z generowaniem większych pieniędzy?

‌W czasie wystąpienia Karoliny i Michała dowiesz się, jak dostrzec i zapanować nad emocjami klienta oraz jak świadomie zarządzać własnymi. Poznasz metody na budowanie silnych, pełnych zaufania relacji z klientami oraz dowiesz się, kiedy i jak budować w oczach klienta wartość własnej usługi pośrednictwa.

 

Gośćmi spotkania będą:

Karolina Kieszek – Współwłaścicielka View two – szkolenia & praktyka, właścicielka biura nieruchomości z ponad 11-letnim doświadczeniem. Specjalistka w obsłudze klienta, certyfikowany trener biznesu, wyróżniona tytułem „Ludzie sukcesu” w 2021 roku. Pasjonatka trójboju siłowego i Mistrzyni Polski w karate tradycyjnym. Praktyk mindfulness i metody oddechowej Wima Hofa.

Michał Śmigielski-Ludwa – Trener biznesu, współwłaściciel View two – szkolenia & praktyka, z 7-letnim doświadczeniem w doradztwie nieruchomościowym. Specjalista w procesach sprzedaży i onboardingu. Przeszkolił kilkuset pośredników, zdobywając ponad 5000 godzin na sali szkoleniowej. Pasjonat rzemiosła artystycznego, jazdy na rowerze i tańca. Wyróżniony na IX Gali Polish National Sales Awards, ukończył Psychologię w Zarządzaniu oraz MBA dla MŚP.

 

Spotkanie poprowadzi:

Małgorzata Makowska – licencjonowana pośredniczka w obrocie nieruchomościami. Absolwentka Wyższej Szkoły Gospodarowania Nieruchomościami oraz studiów podyplomowych na wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej. Z rynkiem nieruchomości związana od 2005 roku. Wieloletnia członkini Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, w którym aktywnie działa – wcześniej dwie kadencje w komisji MLS, w chwili obecnej jako Członek Zarządu.

 

Plan spotkania:

9:30 –  10:00 – rejestracja

10:00 – 11:30 – merytoryka

11:30 – 12:00 – networking

 

Do zobaczenia!