Śniadanie Warszawskich Pośredników

  • 10 kwi 2024
  • 9:30-12:00
  • Willa Ogrodników, Górczewska 124
Zapisz się

Adresaci:

Pośrednicy w obrocie nieruchomościami

Działasz na warszawskim rynku nieruchomości? Jesteś profesjonalistą i chcesz rozwijać swoje umiejętności? Zapraszamy na Śniadanie Warszawskich Pośredników! Zdobędziesz nową wiedzą, poznasz skuteczne techniki, które pomogą wyróżnić Ci się na tle konkurencji oraz będziesz miał możliwość wymiany doświadczeń i integracji z innymi pośrednikami.

 

Proptech to już nie bliżej nieokreślona przyszłość rynku nieruchomości, a coraz częściej rzeczywiste rozwiązania zmieniające kształt jego poszczególnych segmentów. Sprzyjające powstawaniu lukratywnych nisz, także dla agentów nieruchomości na świecie. Cyfrowe euro, technologia blockchain, metaverse. To tylko wybrane elementy tworzące ciekawą perspektywę rozwoju naszej branży. W ramach projektu #POSREDNIK2033 zapraszamy do dyskusji agentów chcących nie tyle dotrzymywać kroku zmianom, co czekać na nie z gotowym planem działania.

 

Spotkajmy się na kolejnym śniadaniu warszawskich pośredników poświęconym technologiom w branży nieruchomości! Nasi goście Hanna Morawska oraz Marcin Lewandowski opowiedzą, o tym jak przygotować się na nadchodzące zmiany.

 

Gośćmi spotkania będą:

Marcin Lewandowski – prawnik, pośrednik, rzeczoznawca majątkowy. Z rynkiem nieruchomości związany od 2007r. Aktywny inwestor także na rynku nowych technologii. Wieloletni wykładowca Uniwersytetu WSB Merito (dawnej Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu).

Hanna Morawska – finansistka, pośrednik, społecznik. Inwestorka na rynku nieruchomości od 2008r. Obecnie związana z marką Freedom.

 

Spotkanie poprowadzi:

Aleksandra Bolchajmer – licencjonowana pośredniczka, całe życie związana z branżą nieruchomości. Jest współwłaścicielką biura Hossa Nieruchomości, które specjalizuje się w sprzedaży i wynajmie nieruchomości. Jej zaangażowanie i pasja do pracy w tej dziedzinie są niezaprzeczalne, co przekłada się na liczne sukcesy. Od 2015 roku pełni funkcję członka Zarządu WSPON, angażując się w rozwój i integrację branży nieruchomości. Prywatnie to osoba, która uwielbia żyć aktywnie. Jeździectwo, narciarstwo oraz różne sporty wodne to jej pasje, które pozwalają jej na odprężenie i aktywny wypoczynek po intensywnym dniu pracy.

Plan spotkania:

9:30 –  10:00 – rejestracja

10:00 – 11:30 – merytoryka

11:30 – 12:00 – networking

 

Do zobaczenia!