Śniadanie Warszawskich Pośredników

  • 21 lis 2023
  • 9:30-12:00
  • Restauracja Mokolove, ul. Różana 14
Zapisz się

Adresaci:

Członkowie WSPON i Użytkownicy MLS

Pozostałe osoby

Działasz na warszawskim rynku nieruchomości? Jesteś profesjonalistą i chcesz rozwijać swoje umiejętności? Zapraszamy na Śniadanie Warszawskich Pośredników! Zdobędziesz nową wiedzą, poznasz skuteczne techniki, które pomogą wyróżnić Ci się na tle konkurencji oraz będziesz miał możliwość wymiany doświadczeń i integracji z innymi pośrednikami.

 

Czy znasz tajniki udanych poleceń w branży nieruchomości? Przygotuj się na rewolucję w swojej pracy! Nasz gość specjalny Dominika Dąbrowska podzieli się swoimi doświadczeniami i najlepszymi praktykami w obszarze refferali. Szykuje się pełne ciekawych dyskusji i wiedzy spotkanie!

 

Podczas tego wydarzenia porozmawiamy m.in. o:

  • Optymalnych momentach przekazywania poleceń
  • Kluczowych krokach do przygotowania idealnego „polecanego klienta”
  • Skutecznych i sprawiedliwych metodach rozliczania poleceń
  • Sposobach wyrażania wdzięczności za polecenia

 

Gościem spotkania będzie:

Dominika Dąbrowska – pośrednik w obrocie nieruchomościami licencja nr 22143, z branżą związana od 2011 roku. Specjalizuje się w transakcjach sprzedaży jak i zakupu domów, rezydencji i zabytkowych dworów. Nieobce są jej wymagające i wieloetapowe transakcje, w tym praca z klientem kupującym.

Aktywny uczestnik wydarzeń branżowych, również jako prelegent. Trenerka autorskich szkoleń z zakresu marketingu i sprzedaży nieruchomości. Organizatorka „Śniadań Branży Nieruchomości” w Krakowie, które prowadzi nieprzerwanie od 2015 roku.

Autorka licznych publikacji (m.in. The New York Times, Forbes), gość podcastów oraz audycji radiowych (m.in. w Radio Kraków). Uczestniczka wielu międzynarodowych branżowych konferencji (od USA po Australię).

Prywatnie pasjonatka fotografii, górskich wędrówek i dalekich podróży na krańce świata.

 

Spotkanie poprowadzi:

Aleksandra Bolchajmer – doświadczona warszawska agentka nieruchomości, Członek Zarządu WSPON i Komisji MLS, właścicielka biura NIERUCHOMOŚCI HOSSA .

Do zobaczenia!

Plan spotkania:

9:30 –  10:00 – rejestracja

10:00 – 11:30 – merytoryka

11:30 – 12:00 – networking