Śniadanie MLS

  • 09 lut 2023
  • 9:30 - 12:00
  • Podamy wkrótce
Zapisz się

Adresaci:

Użytkownicy MLS

Pośrednicy zainteresowani dołączeniem do MLS

Zapraszamy na kolejne śniadanie MLS!

 

Na rynku mamy wiele agencji wspierających się i realizujących wspólne transakcje. Nasi goście pokażą Wam szczegółowo, jak wykorzystują MLS do wspólnych dealów.

 

Gośćmi spotkania będą:

  • Agnieszka Włodarczyk – właścicielka biura Terranum, które w tym roku obchodzi 10lecie. Standardem pracy agencji jest wyłączność oraz współpraca przy wszystkich ofertach z innymi pośrednikami.
  •  Rusłan Shutsko – agent na dorobku, który zaczął pracę w branży w 2022 roku a regularnie zamyka transakcje w MLS!

 

Agnieszka i Rusłan przeprowadzili już kilka transakcji w MLSie. Mieli okazję spotkać się wiele razy na prezentacjach nieruchomości. Agnieszka obsługiwała podaż, Rusłan popyt.

Agnieszka i Rusłan opowiedzą Wam, jak przebiega poprawna, żeby nie powiedzieć doskonała współpraca pomiędzy agentami. 

Porozmawiamy o tym czego młodzi stażem agenci mogą nauczyć się od tych bardziej doświadczonych, o obawach, o dobrych intencjach, o wspólnym dążeniu do celu.

 

Jeśli chcecie dowiedzieć się, jak młody stażem agent może zacząć zarabiać szybko lub jak doświadczony agent w czasach zmniejszonego popytu może zarabiać właśnie na poszukujących – przyjdźcie koniecznie i przyprowadźcie swoich znajomych agentów.

 

To spotkanie będzie dla Ciebie, jeśli jesteś świeżakiem na rynku. Doświadczeni agenci też będą mogli sporo się dowiedzieć od tych mniej doświadczonych, ale zaangażowanych.

 

Spotkanie poprowadzi:

Krzysztof Kowalkowski – ogólnopolski koordynator MLS, współwłaściciel i lider warszawskiego zespołu pośredników, marketing manager w Moje Nowe M.

Plan spotkania:

9:15 – 9:30 – rejestracja

9:30 – 11:30 – merytoryka

11:30 – 12:00 – networking

 

Spotkanie przeznaczone jest dla Pośredników pracujących w MLS.

Mamy też 5 miejsc dla osób, które jeszcze nie są w MLSie, a które chciały poznać pośredników pracujących w MLS.