Rowerowe spotkanie Członków WSPON

  • 20 cze 2024
  • 17:30 - 20:30
  • Start: Bar Pomost 511, bulwar Flotylli Wiślanej
Zapisz się

Zapraszamy na czerwcowe, nieco nietypowe spotkanie członków WSPON.

Jeśli rower to Twoja pasja, albo po prostu chcesz doświadczyć naszego spotkania w nieco innej formie, spotkajmy się 20 czerwca (czwartek), podczas którego rozpędzimy się na Rowerowym Spotkaniu Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami!

Co: Miłośnicy nieruchomości i rowerów łączą siły na wyjątkowym spotkaniu Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Będzie to wspaniała okazja do integracji, pogłębiania wiedzy o rynku nieruchomości i cieszenia się jazdą na świeżym powietrzu!

Jak: Na rowerach, oczywiście! Tego dnia nasza trasa to około 10 km przez malownicze krajobrazy Warszawy. Przygotujcie się na emocjonującą podróż i niezapomniane widoki.

Gdzie: Zaczynamy naszą podróż w Barze Pomost 511, a kończymy w Mosir Poranki i Wieczory, gdzie będziemy mieć okazję do dalszego networkingu i integracji.

Kiedy: Czwartek, 20.06. Startujemy o 17:30 z Pomostu 511, a docieramy do Mosir Poranki i Wieczory około 19:30.

PROGRAM SPOTKANIA

17:30-18:00 | Zbiórka na Pomost 511. Skompletuj swój rower, przywitaj się z uczestnikami i przygotuj się na emocjonujący przejazd.

18:00-19:30 | Przejazd trasy ok. 10 km. Znajdź swoje tempo, ciesz się widokami i prowadź rozmowy o rynku nieruchomości w dynamicznym otoczeniu.

19:30-20:30 | Integracja w Mosir Poranki i Wieczory. Po trasie, czas na odpoczynek, rozmowy i celebrowanie doświadczenia. Wypijemy też kufel piwa lub lemoniadę. Toast za nasz wspólny sukces!

Bądźcie gotowi na niesamowite spotkanie, które łączy pasję do nieruchomości i miłość do rowerów. Czekamy na was!

Ze względów organizacyjnych rejestracja jest obowiązkowa!