Marcowe spotkanie członków WSPON

  • 08 mar 2023
  • 16:30 - 19:00
  • ADN Centrum Konferencyjne, Browary Warszawskie, ul. Grzybowska 56, wejście B
Zapisz się

Zapraszamy na kolejne spotkanie członków, pod hasłem: Świadectwa energetyczne oraz narzędzia wspomagające pracę agencji nieruchomości w zakresie certyfikacji energetycznej nieruchomości

Podczas spotkania dowiesz się czym są świadectwa energetyczne, gdzie się je wykonuje, jak się je sporządza, gdzie szukać rejestrów. Zapoznasz się ze zmianami w Ustawie i obowiązkami jakie Ustawa nakłada na pośredników.

Świadectwo charakterystyki energetycznej budynku, zwane również etykietą energetyczną, to dokument potwierdzający jakość energetyczną budynku/lokalu mieszkalnego i jego koszty użytkowania. Jest ono wymagane przed sprzedażą lub wynajmem budynku/lokalu mieszkalnego oraz przy projektowaniu i budowie nowych budynków. Od 28 kwietnia 2023 roku pod groźbą kary będzie ono wymagane podczas oddawania budynków do użytkowania, sprzedaży lub wynajmu.

 

Gość spotkania:

Mgr inż. Przemysław Kempiński jest absolwentem wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej, zajmującym się tematyką poprawy efektywności energetycznej budynków od 15 lat, czyli w praktyce od początku istnienia w Polsce wymagań dotyczących sporządzania świadectw energetycznych budynków. Na przestrzeni tego czasu sporządził kilka tysięcy świadectw energetycznych, zarówno dla lokali mieszkalnych, domów jednorodzinnych, obiektów przemysłowych, jak i administracji publicznej.

PROGRAM SPOTKANIA 

16:30-17:00 | Powitalna kawa

17:00-18:00 |  Świadectwa energetyczne oraz narzędzia wspomagające pracę agencji nieruchomości w zakresie certyfikacji energetycznej nieruchomości

18:00-19:00 | Networking

Uwaga! W przypadku rejestracji i nieobecności zostaniesz obciążony kosztami w wysokości 120 zł brutto.