Kurs START w nieruchomościach

 • 20 sty 2023 - 05 lut 2023
 • 9:00 - 17:00
 • biuro WSPON, online
Zapisz się

Adresaci:

Osoby zajmujące się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami

Osoby, które chcą podjąć pracę w biurze obrotu nieruchomościami

Pośrednicy, którzy chcieliby uporządkować swoją wiedzę

Pośrednicy, którzy chcieliby zdobyć licencję zawodową

Najbardziej intensywny i szczegółowy kurs dla przyszłych pośredników nieruchomości jak tych już pracujących w zawodzie! Jeśli szukasz praktycznych wskazówek i merytorycznej wiedzy wprost od osób, które na co dzień pracują w branży – nie zawiedziesz się.

 

• 87 godzin

• 14 wykładowców

• Najbogatszy program na rynku!

 

Dla kogo jest ten kurs?

Polecamy go osobom, które są zainteresowane prowadzeniem działalności, podjęciem pracy w biurze obrotu nieruchomościami oraz Pośrednikom, którzy chcieliby uporządkować swoją wiedzę i zdobyć licencję zawodową. Zwieńczeniem kursu jest uzyskanie Licencji Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami PFRN.

 

Kiedy i jak odbywają się zajęcia?

Zajęcia odbywają się równolegle w siedzibie WSPON oraz on-line w dniach: 20, 21, 22, 27, 28, 29 stycznia oraz 3, 4, 5 lutego 2023 r.

Egzamin na licencję PFRN odbędzie się w biurze WSPON  7 lutego 2023 r.

 

Szczegółowy harmonogram kursu znajdziesz tutaj

 

Co zyskujesz dzięki temu kursowi?

 • nauczysz się pozyskiwać informacje o nieruchomościach i analizować sytuację na rynku nieruchomości
 • wdrożysz się w przepisy regulujące świadczenie usług pośrednictwa
 • poznasz techniki pozyskiwania klientów i zawierania umów pośrednictwa, w tym umów z klauzulą wyłączności
 • poznasz niezbędne do pracy narzędzia
 • zdobędziesz wiedzę na temat ksiąg wieczystych, rodzajów praw do nieruchomości, obowiązujących opłat i podatków
 • nauczysz się technik sprzedaży i metod negocjacyjnych
 • przygotujesz się do przeprowadzenia procesu sprzedaży lokalu mieszkalnego
 • przygotujesz się do przeprowadzenia procesu wynajmu lokalu na cele mieszkalne
 • dowiesz się, jak wygląda przebieg transakcji w notariacie
 • otrzymasz niezbędne w pracy materiały
 • po zdanym egzaminie otrzymasz licencję Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości

Czego wymagamy od uczestników?

Musisz mieć minimum średnie wykształcenie, aby móc podejść do egzaminu i otrzymać licencję PFRN. Ukończenie kursu z wynikiem pozytywnym jest równoznaczne z wpisaniem do Centralnego Rejestru Pośredników PFRN, a tym samym uzyskaniem licencji PFRN – Pośrednika w obrocie nieruchomościami.

 

Sprawy techniczne:

1. Udział w kursie w trybie on-line wymaga posiadania sprawnych głośników. Do zadawania pytań potrzebne będą również sprawna kamera oraz mikrofon.

2. Kurs w trybie stacjonarnym odbywa się w biurze WSPON (ul. Nowogrodzka 19 / 3). Wybierając tryb stacjonarny możesz skorzystać z dodatkowych konsultacji z Prowadzącym w przerwach kawowych. Jeżeli poinformujesz nas, że w wybrany dzień nie będziesz mógł uczestniczyć w kursie, umożliwimy Ci dostęp online.

 

Cennik:

Online – 2259 zł

Stacjonarnie: Członkowie WSPON – 2390 zł

Stacjonarnie: Współpracownicy Członków WSPON – 2640 zł

Stacjonarnie: Pozostałe osoby – 2950 zł

Opinie o szkoleniu

Adrian Kołodziej
Vilea Property Boutique

We wiosennej edycji kursu START w nieruchomościach uczestniczyło czterech agentów z Vilea Property Boutique. Szkolenie znakomicie sprawdza się w przypadku osób rozpoczynających pracę jako agenci nieruchomości oraz agentów mających już staż w zawodzie, jednak odczuwającym pewne braki kompetencyjne. Właścicielom agencji polecam, gdyż nie zawsze istnieją w firmie możliwości kompleksowego szkolenia pracowników z podstaw niezbędnych do pracy na rynku nieruchomości. Dodatkowo licencja, którą otrzymują uczestnicy w przypadku zdania egzaminu, jest mile widziana przez klientów, gdyż potwierdza, że mają do czynienia z przeszkoloną osobą.

Monika Nowogrodzka
Joy Properties

Bardzo polecam udział w kursie "START w nieruchomościach", przede wszystkim dlatego, że ogrom jakościowej wiedzy, którą zdobyłam na kursie wykorzystuję w praktyce. Uważam, że praca pośredniczki nieruchomości wiąże się z w dużej mierze z odpowiedzialnością, a po kursie nabrałam większego zaufania do swoich kompetencji i pewności w tym co robię. Szczerze polecam!

Magdalena Wills
Pogorzelski Nieruchomości

Każdy ma inny pomysł na wkroczenie w profesjonalny świat rynku nieruchomości. Ja swoja drogę rozpoczęłam od kursu WSPON i zdobyciu licencji zawodowej PFRON. Dzięki udziałowi w szkoleniu dostałam dużą dawkę wiedzy a także miałam okazję osobiście poznać wielu pośredników działających już na rynku warszawskim. Z niektórymi do dziś utrzymujemy kontakty i wspieramy się w codziennej pracy. Wykłady prowadzone były przez praktyków z ogromną wiedzą, często podaną z odrobiną humoru. Każdy z wykładowców podkreślał, jak ważny jest kodeks etyki, współpraca między pośrednikami oraz wymiana ofert w MLS. Zachęcam do udziału w kursie WSPON, zarówno osoby rozpoczynające swoją karierę jak również działające już na rynku, by usystematyzować swoją wiedzę. Wiem, iż bez tego przygotowania nie zdobyłabym licencji zawodowej, której posiadanie jest dla mnie ważne. Niech dla każdego kurs będzie wstępem w dążeniu do bycia profesjonalistą