Kurs fotografii wnętrz online

  • 23 cze 2022 - 31 gru 2022
  • 5 h
  • online
Zapisz się

Adresaci:

Pośrednicy w obrocie nieruchomościami

Architekci wnętrz

Podczas kursu poznasz zasady ustawiania aparatu, lampy i parametrów obrazu, by każde zdjęcie wyglądało jak z magazynu poświęconego architekturze wnętrz. Nasz ekspert doradzi Ci, co zrobić, by Twoje zdjęcie było perfekcyjne i pokazywało w jak najlepszym świetle Twoją nieruchomość.

 

Dlaczego warto nauczyć się fotografii wnętrz?

Większe zarobki!

Internet to otchłań pięknych obrazów. Sam dobrze wiesz, że dobra fotografia wnętrz działa cuda. Więcej zapytań, więcej chętnych, większe zainteresowanie. To wszystko przekłada się na szybszą a często na wyższą prowizję dla Ciebie.

 

Inne spojrzenie!

Zyskasz nowe spojrzenie na sprzedawaną przez Ciebie nieruchomość. Po naszym kursie fotografii wnętrz online będziesz mógł w prostszy i bardziej obrazowy sposób przedstawiać Twoim klientom ich wymarzoną nieruchomość.

 

Pokonaj konkurencję!

Jeśli Twoja konkurencja dysponuje słabymi zdjęciami nie przyciągną uwagi klientów, jeśli zamawia fotografa ponosi dodatkowe koszty plus traci cenny czas.

Kurs fotografii wnętrz online pozwala Ci działać od razu. Jesteś samowystarczalny. Twoja konkurencja nie ma z Tobą żadnych szans!

Kurs fotografii wnętrz online trwa nie całe 5h, znajduję się on na platformie z 23 plikami video, do których zawsze będziesz mógł wrócić – kurs kupujesz raz, a dostęp masz do niego nieograniczony czasowo – nauczysz się wszystkiego od podstawowych pojęć przez część praktyczną – najczęściej popełniane błędy, aż po obróbkę zdjęć.

 

Specjalnie dla Członków WSPON przygotowaliśmy specjalną ofertę kursu w cenie 319 PLN zamiast 399 PLN

Jak skorzystać ze zniżki?

W koszyku, w polu przeznaczonym na kod rabatowy (poniżej kursu) wpisz: SUKCES i odbierz swój kurs fotografii wnętrz.