Generowanie sprzedaży na LinkedIn w praktyce

  • 12 paź 2021
  • 10.00 - 16.00
  • BIURO WSPON
Zapisz się

Adresaci:

Pośrednicy w obrocie nieruchomościami

Menagerowie biur pośrednictwa w obrocie nieruchomościami

Zastanawiasz się, jak sprzedawać skutecznie przy pomocy LinkedIn? Szukasz sposobu na poszerzanie kręgu zaufanych, biznesowych kontaktów? Świetnie trafiłeś!

 

Weź udział w praktycznym szkoleniu stacjonarnym pod hasłem: “Generowanie sprzedaży na LinkedIn w praktyce”, które poprowadzi Michał Cichocki, specjalista od LinkedIn, doświadczony social media marketer.

 

Dowiedz się, jak pisać posty, które przyciągają uwagę, jakie narzędzia wykorzystać do tworzenia grafik, zdjęć i filmów, a przede wszystkim, jak wykorzystać algorytm, aby generować wysokie zasięgi.

 

Program szkolenia:

10:00 – Rozpoczęcie szkolenia. Poznajmy się!

10:30 – Definicja LinkedIn.

11:00  – Profil – jak go wypełnić, aby sprzedawał? Część warsztatowa.

12:30 – Budowa sieci – konkretne metody pozyskiwania kontaktów.

13:15 – Aktywna sprzedaż, czyli budowanie relacji: Jak sprzedawać skutecznie przy pomocy LinkedIn? Case Study.

14:00-14:20 – Przerwa.

14:20 – Jak pisać posty? 3 narzędzia, ułatwiające życie twórcy.

15:00 – Jakie wizualizacje dodawać do wpisów? 3 metody na szybkie i skuteczne tworzenie grafik, zdjęć lub filmów.

15:30 – Działanie pod algorytm: Metody na generowanie wysokich zasięgów.

16:00 – Koniec

Prowadzący

Michał Cichocki

Najczęściej mówi o sobie „rdzenny reprezentant generacji Z”. Wychował się w środowisku mediów społecznościowych, dzięki czemu logika ich funkcjonowania jest dla niego zrozumiała i naturalna. Zawodowo działa w sektorze social media marketingu od 5 lat. Ten czas pozwolił mu w praktyce nauczyć się specyfiki wielu branż – od ławek ogrodowych, przez szkolenia, dotyczące rozwoju osobistego, gastronomię, ubezpieczenia, aż do wyspecjalizowanych rozwiązań IT dla firm z sektora finansowego. Koordynował i współtworzył kampanie dla topowych brandów z tych sektorów, po to, by zrozumieć, że w DNA wpisany ma charakter handlowca. Dojście do tych wniosków spowodowało, że zaczął szukać narzędzia, które pozwoli mu budować trwałe relację biznesowe, a następnie przekuwać je w rozwój zawodowy. Tak zaczęła się jego przygoda z LinkedInem. Od ponad roku działa aktywnie w zakresie generowania sprzedaży przy użyciu LinkedIna. Sprawdził na własnym biznesie skuteczność tego narzędzia, wypracował działające metody generowania leadów i budowania sieci kontaktów. Udziela się również jako szkoleniowiec w zakresie użytkowania właśnie tej platformy. Cały czas się rozwija, zdobywa wiedzę i chętnie się nią dzieli. W pracy z drugim człowiekiem stawia na to, by uważnie słuchać, a nie tylko słyszeć. Zrozumienie potrzeb w każdej branży to klucz do sukcesu.