Domy Otwarte w czasie pandemii i nie tylko

  • 19 maj 2021
  • 10:00 - 13:30
  • Online ClickMeeting
Zapisz się

Adresaci:

Osoby zajmujące się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami

Coraz częściej słyszymy o Domach Otwartych, ale często nie mamy przekonania, aby je organizować. Gorzej, gdy zorganizowaliśmy już takie wydarzenie, ale nikt nie przyszedł, więc zniechęciło nas to całkowicie do kolejnych prób.

 

– Zapraszam zatem na szkolenie, w trakcie którego podzielę się moim doświadczeniem w organizacji Domów Otwartych. Opowiem zarówno o tym, jak dobrze zaplanować i przeprowadzić Dom Otwarty, jak i podzielę się doświadczeniem,. które zdobyłam, pracując z agentami REMAX w australijskim miasteczku Cairns – mówi Dominika Dąbrowska.

 

Spotkanie online to również okazja do przedyskutowania, jak przekonywać do tej aktywności właścicieli nieruchomości. Wspólnie zastanowimy się, jakie najczęściej popełniamy błędy i jak ich unikać. To szczególnie ważne w czasie pandemii i związanych z nią większych obostrzeń sanitarnych.

Dominika Dąbrowska

Agent nieruchomości w Zespole Biur Nieruchomości RE/MAX DUO, Ekspert RE/MAX Polska. Specjalizuje się w sprzedaży domów, rezydencji oraz nieruchomości trudnych i wymagających w Krakowie i w Małopolsce. Od 6 lat organizuje regularne śniadania krakowskich pośredników nieruchomości. Promotorka współpracy branży nieruchomości i wysokich standardów obsługi klienta. Sama nieustannie podnosi swoje umiejętności, korzystając z różnych szkoleń i konferencji, szczególnie międzynarodowych (od Las Vegas po Australię). Jej ulubionym narzędziem sprzedaży nieruchomości są „Domy Otwarte”, a swoją wiedzą chętnie dzieli się na szkoleniach i webinarach.