DISC i WYŁĄCZNOŚĆ

 • 26 lip 2023
 • 9:30 - 16:00
 • Fort Czerniaków, ul. Fort Piłsudskiego 2
Zapisz się

Adresaci:

Pośrednicy w obrocie nieruchomościami

Managerowie zespołów sprzedażowych

 • Co wspólnego mają DISC i wyłączność?
 • O czym warto pamiętać podczas negocjacji z klientem?
 • Jak wzmocnić techniki sprzedaży w oparciu o typy osobowości klientów?

Zapisz się na szkolenie pod hasłem: DISC i WYŁĄCZNOŚĆ-czyli argumenty za wyłącznością dopasowane do typów osobowości klientów! Skupimy się na powiązaniu DISC i wyłączności. Poznasz argumenty, dopasowane do typów osobowości klientów.

Program szkolenia:

 1. Jak rozpoznawać typy osobowości klientów?
 2. Jak komunikować się z poszczególnymi typami klientów?
 3. Jak dostosowywanie się do typów osobowości pomoże ci budować relacje z klientami?
 4. Jak korzystać z koła 6 podstawowych obszarów argumentacji na wyłączność?
 5. Jak wykorzystać model DISC do pozyskiwania umów na wyłączność, dopasowując argumenty do języka komunikacji klientów?

Co to jest DISC?

Efektywna komunikacja jest podstawową kompetencją, ułatwiającą pracę agentom nieruchomości. Dzięki zastosowaniu metodologii DISC, agenci poznają mapę zachowań swoich klientów w postaci typów osobowości, przyporządkowanych do czterech podstawowych kolorów: D – czerwonego, I – żółtego, S – zielonego i C – niebieskiego

Zalety tej metody

DISC pozwala zrozumieć, jak reagują i postępują poszczególni klienci, dlaczego nie do wszystkich trafiają te same argumenty, a wręcz rozdrażniają i powodują brak podpisanych umów. Dzięki zdobytej podczas szkolenia wiedzy będziesz efektywniej komunikował się z klientami i szybciej pozyskiwał umowy na wyłączność.

Dla kogo jest to szkolenie?

W szkoleniu DISC i WYŁĄCZNOŚĆ-czyli argumenty za wyłącznością dopasowane do typów osobowości klientów mogą wziąć zarówno początkujący agenci nieruchomości, którzy chcą pracować efektywnie i skutecznie, jak i doświadczeni agenci nieruchomości, właściciele biur i managerowie zespołów sprzedażowych, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę na temat wyłączności.

PROWADZĄCA:

Iza Miks-Kożuchowska – Szkoleniowiec, trener mentalny, menedżer z 25-letnim stażem. O negocjacjach i sprzedaży wie prawie wszystko. Pełna energii przekazuje wiedzę skutecznie zarówno doświadczonym, jak i zupełnie nowym adeptom zawodu agenta nieruchomości. Z wykształcenia finansista. Ukończyła SGH na kierunku Bankowość i Finanse. Zaczynała w spółce giełdowej WIG20, jako kontroler kredytowy potem jako szef finansów, zarządzając aktywami jednego z największych integratorów systemowych w Polsce Signity. Posiada licencję ministerialną pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 5370 (teraz PFRN). Jest też trenerem mentalnym – pracuje z najlepszymi mówcami w branży, m.in. z Jakubem Bączkiem.

Najlepszy szkoleniowiec w branży nieruchomości wg Business Woman & Life 2019 r.

Najlepszy agent Premium w branży Nieruchomości wg Business Woman & Life 2021 r.