Akcja Bezpieczny Najem

  • 15 sie 2023 - 30 wrz 2023
  • 9:00-17:00
  • Online
Zapisz się

Sierpień i wrzesień to czas na poszukiwanie odpowiedniego mieszkania do wynajmu. Niestety brak orientacji w cenach, poszukiwanie specjalnych okazji na rynku wynajmu, niewiedza na temat umów najmu czy współpracy z biurami nieruchomości mogą rodzić przykre niespodzianki dla przyszłych najemców.

 

Dlatego Polska Federacja Rynku Nieruchomości w dniach od 15 sierpnia do 30 września br. uruchomia po raz jedenasty przy współpracy z regionalnymi Stowarzyszeniami ogólnopolską Akcję BEZPIECZNY NAJEM.

 

Celem Akcji jest pomoc poszukującym mieszkania do najmu nie tylko w jego znalezieniu, ale także w bezpiecznym zawarciu transakcji.

 

Na stronie PFRN umieścimy wykaz biur nieruchomości z poszczególnych miast, które w swojej ofercie posiadają mieszkania do wynajmu dla studentów. A każde z biur otrzyma od nas logo akcji oraz reklamę do zamieszczenia na stronie. Informację w tej sprawie przekażemy do mediów, będziemy też promować akcję w mediach społecznościowych.

 

Aby znaleźć się w wykazie biur nieruchomości na stronie PFRN, prosimy o wypełnienie do dnia 10 sierpnia br. ankiety: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSftP0lJvWT1Fv8KyQG8S2P2tz8Asm0BmqA8-fPpvLRAmebZFg/viewform

Ankieta oprócz danych teleadresowych zawiera pytania o ceny mieszkań do wynajmu w ofercie danego biura. Prosimy również o komentarz dot. lokalnego rynku wynajmu. Wszystkie dane w ankiecie muszą zostać wypełnione.

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt:

Natalia Gołębiewska

email: ngolebiewska@pfrn.pl