Śniadanie Warszawskich Pośredników

  • 17 paź 2023
  • 9:30 - 12:00
  • Warszawski Dzień, ul. Młynarska 42
Zapisz się

Adresaci:

Członkowie WSPON i Użytkownicy MLS

Pozostałe osoby

Działasz na warszawskim rynku nieruchomości? Jesteś profesjonalistą i chcesz rozwijać swoje umiejętności? Zapraszamy na Śniadanie Warszawskich Pośredników!

Zdobędziesz nową wiedzą, poznasz skuteczne techniki, które pomogą wyróżnić Ci się na tle konkurencji oraz będziesz miał możliwość wymiany doświadczeń i integracji z innymi pośrednikami.

Rynek najmu nieruchomości dynamicznie się zmienia, dlatego nasz gość Monika Kowalczyk omówi aktualne trendy na rynku najmu.

1. Sposoby oferowania ogłoszenia

Omówimy, jak zmiana zasad opodatkowania najmu wpłynęła na to, jak prezentowane są oferty najmu oraz jakie elementy powinno zawierać idealne ogłoszenie, aby przyciągnęło uwagę potencjalnych najemców.

2. Czynsze

Porozmawiamy o obecnych trendach dotyczących średnich stawek czynszu oraz jakie czynniki wpływają na jego wysokość. W jaki sposób pośrednicy mogą doradzać zarówno najemcom, jak i wynajmującym w kwestii ustalania optymalnych stawek?

3. Weryfikacja i ogólne bezpieczeństwo najmu

Bezpieczeństwo najmu jest kluczowym zagadnieniem zarówno dla najemców, jak i wynajmujących. Omówimy praktyki weryfikacji potencjalnych najemców, aby zapewnić, że są wiarygodni i odpowiedzialni. Jakie są najlepsze metody weryfikacji oraz zabezpieczenia przed ewentualnymi problemami z najmem?

W trakcie spotkania będziesz miał okazję do wymiany ofert i klientów. Każdy uczestnik będzie miał możliwość zaprezentowania oferty lub klienta poszukującego ze swojego portfolio.

Gościem spotkania będzie:

Monika Kowalczyk –absolwentka Wydziału Prawa na Uniwersytecie Warszawskim, licencjonowany zarządca nieruchomości, z rynkiem nieruchomości związana od 2005 roku. Stworzyła firmę, która ma ponad 200 lokali na wynajem i aktywnie działa w sektorze PRS współpracując  z funduszami, dla których wynajęła ponad 600 lokali w ostatnim roku.

Spotkanie poprowadzi:

Małgorzata Makowska – licencjonowany pośrednik nieruchomości. W swojej działalność na rynku osiągnęła już pełnoletność! Przez ponad 18 lat na swoim koncie zgromadziłam setki transakcji najmu i sprzedaży. Klienci cenią ją za to, że  nie chodzi utartymi ścieżkami, tylko wyznacza własne i chętnie korzysta z nowych metod prezentacji nieruchomości, pozyskiwania najemców i sprzedaży nieruchomości.

Do zobaczenia!

Plan spotkania:

9:30 –  10:00 – rejestracja

10:00 – 11:30 – merytoryka

11:30 – 12:00 – networking