Śniadanie Warszawskich Pośredników

  • 10 sty 2024
  • 9:30-12:00
  • Boska Praga, ul. Okrzei 23
Zapisz się

Adresaci:

Pośrednicy w obrocie nieruchomościami

Działasz na warszawskim rynku nieruchomości? Jesteś profesjonalistą i chcesz rozwijać swoje umiejętności? Zapraszamy na Śniadanie Warszawskich Pośredników! Zdobędziesz nową wiedzą, poznasz skuteczne techniki, które pomogą wyróżnić Ci się na tle konkurencji oraz będziesz miał możliwość wymiany doświadczeń i integracji z innymi pośrednikami.

Prawidłowe określenie ceny nieruchomości jest kluczowym elementem sukcesu każdej transakcji. To zadanie wymaga nie tylko wiedzy, ale również praktyki oraz dostępu do wiarygodnych danych. Na najbliższym śniadaniu nasz gość specjalny Piotr Jezierski, podzieli się swoją wiedzą na temat narzędzi, z których warto korzystać, aby zrobić to dobrze.

‌Podczas naszego spotkania omówimy między innymi:

  • Bazach cen i narzędziach do wycen nieruchomości dostępnych zarówno dla właścicieli, jak i pośredników.
  • Korzyściach oraz potencjalnych pułapkach związanych z korzystaniem z narzędzi online do wyceniania nieruchomości.
  • Wykorzystanie bazy cen transakcyjnych MLS w różnych sytuacjach, takich jak przyjmowanie zleceń sprzedaży oraz zakupu nieruchomości, czy negocjacji cen nieruchomości.

Podczas naszego spotkania dowiesz się, dlaczego kluczem do udanej/szybkiej transakcji jest solidny plan oparty na twardych danych i Twojej determinacji oraz dlaczego dane z MLS powinny stanowić fundament Twoich działań. Dołącz do nas, aby poznać sekrety skutecznego szacowania wartości nieruchomości!

Gościem spotkania będzie:

Piotr Jezierski – Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami, właściciel biura nieruchomosci EMIDOM, członek Komisji MLS oraz Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Z sukcesem działa w branży nieruchomości, specjalizuje się w sprzedaży i wynajmie nieruchomości, angażuje się w rozwój i integrację branży nieruchomości.

Spotkanie poprowadzi:

Krzysztof Kowalkowski – Agent nieruchomości, współwłaściciel i lider warszawskiego zespołu pośredników, marketing manager w Moje Nowe M. Propagator modelu pośrednictwa opartego na współpracy i wyłączności. Specjalizuje się w metodach pozyskiwania Klientów opartych o ‘lead generation’, fan pracy z Klientem poszukującym.

Plan spotkania:

9:30 –  10:00 – rejestracja

10:00 – 11:30 – merytoryka

11:30 – 12:00 – networking

 

Do zobaczenia!