Sylwia Burza

Dane

Firmowe

SPD JULIA KUŚMIERZ

NIP: 8931492626

Ul. Legnicka 50
54-202 Wrocław

Specjalizacje

  • Biura, lokale użytkowe
  • Działki budowlane
  • Sprzedaż domów
  • Sprzedaż mieszkań
  • Wynajem domów
  • Wynajem mieszkań

Pośrednicy o podobnej specjalizacji

Małgorzata Miller-Fukuda

Miller-Fukuda Nieruchomości Sp. z o.o.

info@miller-fukuda.pl 601-256-517

Małgorzata Borawska

AGENCJA NIERUCHOMOŚCI MAŁGORZATY BORAWSKIEJ

mborawska@poczta.onet.pl 501-131-775

Jolanta Morawska

JM PROPERTY PROJECTS Jolanta Morawska

jmpp.waw@gmail.com 509312233

Klaudia Borkowska

POŚREDNICTWO I DORADZTWO PRAWNE CLAUDIA

klaudia.borkowska@wp.pl 501-185-877

Janusz Iracki

MAXON NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O.

janusz.iracki@maxon.pl 604-135-546

Grzegorz Pogorzelski

Pogorzelski Nieruchomości Sp. z o.o.

grzegorz@pogorzelski.pl 797 193 966

Joanna Sobiecka

BS PRARTNERS NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O.

joanna.sobiecka@bspartners.pl 572570672

Katarzyna Gajek

Aspire Katarzyna Gajek-Szczepanowska

katarzyna.gajek@gkestate.pl 601-302-030

Małgorzata Miller-Fukuda

Miller-Fukuda Nieruchomości Sp. z o.o.

info@miller-fukuda.pl 601-256-517

Małgorzata Borawska

AGENCJA NIERUCHOMOŚCI MAŁGORZATY BORAWSKIEJ

mborawska@poczta.onet.pl 501-131-775

Jolanta Morawska

JM PROPERTY PROJECTS Jolanta Morawska

jmpp.waw@gmail.com 509312233

Klaudia Borkowska

POŚREDNICTWO I DORADZTWO PRAWNE CLAUDIA

klaudia.borkowska@wp.pl 501-185-877

Janusz Iracki

MAXON NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O.

janusz.iracki@maxon.pl 604-135-546

Grzegorz Pogorzelski

Pogorzelski Nieruchomości Sp. z o.o.

grzegorz@pogorzelski.pl 797 193 966

Joanna Sobiecka

BS PRARTNERS NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O.

joanna.sobiecka@bspartners.pl 572570672

Katarzyna Gajek

Aspire Katarzyna Gajek-Szczepanowska

katarzyna.gajek@gkestate.pl 601-302-030
Powrót do listy