Śniadanie Warszawskich Pośredników

  • 27 lut 2024
  • 9:30-12:00
  • Willa ogrodników, ul. Górczewska 124
Zapisz się

Adresaci:

Pośrednicy w obrocie nieruchomościami

Działasz na warszawskim rynku nieruchomości? Jesteś profesjonalistą i chcesz rozwijać swoje umiejętności? Zapraszamy na Śniadanie Warszawskich Pośredników! Zdobędziesz nową wiedzą, poznasz skuteczne techniki, które pomogą wyróżnić Ci się na tle konkurencji oraz będziesz miał możliwość wymiany doświadczeń i integracji z innymi pośrednikami.

 

Zapraszamy do udziału w kolejnym śniadaniu poświęconym Reformie Systemu Planowania Przestrzennego! Reforma miała na celu uproszczenie, przyspieszenie i ujednolicenie procedur związanych z planowaniem przestrzennym. A jak jest w praktyce? Nasz gość Krzysztof Matysiak opowie o istotnych zmianach, jakie wprowadziła reforma.

Czego możesz się spodziewać podczas spotkania:

  • Poznasz kluczowe aspekty Reformy Systemu Planowania Przestrzennego
  • Zrozumiesz co to jest plan ogólny, strategia rozwoju gminy oraz zintegrowane plany inwestycyjne.
  • Przekonasz się, jakie korzyści reforma może przynieść pośrednikom nieruchomości.
  • Dowiesz się jak to wszystko wpłynie na pracę Pośredników w obrocie nieruchomościami, zwłaszcza tych specjalizujących się w obrocie gruntami.

 

System Planowania Przestrzennego ma ogromny wpływ na pracę każdego pośrednika nieruchomości w Warszawie, dlatego nasze spotkanie stanowi nieocenioną okazję do zdobycia nowej wiedzy, zadawania pytań i prowadzenia interesujących dyskusji.

 

Gościem spotkania będzie:

Krzysztof Matysiak – Absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Warszawskiej oraz studiów podyplomowych z zakresu wyceny nieruchomości. Od 2008 roku działa jako pośrednik nieruchomości. Założyciel biura Miltons Nieruchomości i członek Zarządu WSPON (Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników Obrotu Nieruchomościami). Jego celem jest profesjonalne obsługiwanie klientów oraz rozwijanie branży nieruchomości.

 

Spotkanie poprowadzi:

Małgorzata Makowska – licencjonowana pośredniczka w obrocie nieruchomościami. Absolwentka Wyższej Szkoły Gospodarowania Nieruchomościami oraz studiów podyplomowych na wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej. Z rynkiem nieruchomości związana od 2005 roku. Wieloletnia członkini Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, w którym aktywnie działa – wcześniej dwie kadencje w komisji MLS, w chwili obecnej jako Członek Zarządu.

 

Plan spotkania:

9:30 –  10:00 – rejestracja

10:00 – 11:30 – merytoryka

11:30 – 12:00 – networking

 

Do zobaczenia!