Wyłączność Odczarowana od A do Z cz. 2

  • 07 mar 2024
  • 9:00-16:30
  • Warszawa, ul. Nowogrodzka 19/3
Zapisz się

Adresaci:

Początkujący agenci nieruchomości

Doświadczeni agenci nieruchomości i właściciele biur

Szkolenie dla Agentów Nieruchomości – tylko dla uczestników 1 części  WYŁĄCZNOŚĆ ODCZAROWANA od A do Z.

NOWE ARGUMENTY NOWE TEMATY to będzie kontynuacja a nie powtórka.

JEST to POGŁĘBIENIE TEMATU wg niektórych uczestników szkolenia jeszcze bardziej konkretna niż część 1.

 

✅ % jest ważny – każdy miłośnik napojów % Wam to powie. Odczarowujemy % nie tylko przy wyłącznościach, odczarowujemy dalej obiekcje Waszych klientów, z którymi najczęściej się spotykacie.

✅ Jak skutecznie przyjmować nieruchomości na wyłączność – nowe argumenty.

✅ Praktyczne i merytorycznych wiadomości. Aspekty prawne. Po warsztatach możesz zmienić system swojej pracy – wszystko zależy od Ciebie. Iza uchodzi za generator energetyczny – po szkoleniu z turbo doładowaniem wrócisz do pracy i zaczniesz wszystkie swoje umowy przyjmować na wyższych %.

✅ Będziesz wiedział jakie pułapki czekają cię już po przyjęciu oferty na wyłączność – dlaczego brak oglądających to nie koniec świata … dlaczego nagle klient może zwrócić się przeciwko Tobie…

✅ Chcesz żeby klient miał Ciebie na wyłączność czy to Ty chcesz mieć klienta na wyłączność ?

 

Agenda szkolenia WYŁĄCZNOŚĆ cz. 2 więcej o % i nie tylko.

9:00 – 09:30 Rejestracja

9:30- 11:00 szybka powtórka  i lecimy dalej  – Ile jestem wart? O co chodzi z tymi %? Jak przyjmować umowy inaczej? A może 2% to wystarczy?

11:00 – 11:15 Przerwa na kawę

11:15 – 12:45 Czy wyłączność jest dla wszystkich? Kto może się nimi zająć i brać bardzo dobry %, a kto nie? Dlaczego wyłączność opłaca się wszystkim agentom – nawet ta w innej agencji. Najczęstsze obiekcje – zbijamy je dalej, zbijamy je skuteczniej, nowe argumenty. Omówimy jak Wam działają argumenty omówione na 1 części wyłączności.

13:00 – 13:45 PRZERWA NA LUNCH (lunch we własnym zakresie)

13:45 – 15:00 cd merytoryki Klient Premium jaki to klient

15:00 – 15:15 Przerwa na kawę

15:15 – 16:15  Jak obsługiwać klientów z wyłącznością? Pułapki – jak sobie z nimi radzić? Jakie czynności należy podjąć pracując z klientem na wyłączność?

16:15 – 16:30 Pytania uczestników

Ta wiedza przyda WAM się i do pracy na wyłącznościach i do pracy na umowach zwykłych

PROWADZĄCA:

Iza Miks-Kożuchowska – Szkoleniowiec, trener mentalny, menedżer z 25-letnim stażem. O negocjacjach i sprzedaży wie prawie wszystko. Pełna energii przekazuje wiedzę skutecznie zarówno doświadczonym, jak i zupełnie nowym adeptom zawodu agenta nieruchomości. Z wykształcenia finansista. Ukończyła SGH na kierunku Bankowość i Finanse. Zaczynała w spółce giełdowej WIG20, jako kontroler kredytowy potem jako szef finansów, zarządzając aktywami jednego z największych integratorów systemowych w Polsce Signity. Posiada licencję ministerialną pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 5370 (teraz PFRN). Jest też trenerem mentalnym – pracuje z najlepszymi mówcami w branży, m.in. z Jakubem Bączkiem.

Najlepszy szkoleniowiec w branży nieruchomości wg Business Woman & Life 2019 r.

Najlepszy agent Premium w branży Nieruchomości wg Business Woman & Life 2021 r.