O nas

 

 
 
 
 
„Lepiej znajdź mieszkanie" z Domiporta.pl
 
 
Platforma z ofertami nieruchomości Domiporta.pl zmieniła layout oraz identyfikację wizualną. Start nowej wersji serwisu komunikuje kampania pod hasłem „Lepiej znajdź mieszkanie".
 
Na nowej stronie Domiporta.pl użytkownicy wygodniej przejrzą oferty nieruchomości oraz przeczytają porady i opinie ekspertów. W poszukiwaniach domu czy mieszkania pomoże im inteligentny chatbot.
 
W nowej odsłonie serwisu użytkownicy znajdą pięć zakładek: Sprzedaż, Wynajem, Inwestycja – z ofertami z poszczególnych kategorii, Raporty i analizy – zawierającą artykuły i infografiki na temat rynku nieruchomości tworzone przez ekspertów Domiporta.pl oraz Premium Real Estate – zupełnie nową kategorię poświęconą nieruchomościom z najwyższej półki cenowej.  Wyszukiwarkę zmieniono na wygodniejszą.
 
– Nowy layout serwisu i funkcjonalności wykorzystujące innowacyjne technologie to pierwszy etap realizacji naszej nowej strategii – baza, na której chcemy budować nowoczesną platformę cyfrową. Chcemy, aby za jakiś czas Domiporta.pl stała się hubem integrującym wszystkie segmenty rynku mieszkaniowego - mówi Sławomir Gąsiorowski, prezes Domiporta.pl.
 
W nowym logotypie serwisu zamieszczono ikonę lokalizacji na mapie.
 
13 listopada rozpoczęła się kampania reklamowa „Lepiej znajdź mieszkanie", promująca odświeżoną platformę Domiporta.pl. Działania w humorystyczny sposób odnoszą się do realnych potrzeb użytkowników serwisu i ich bolączek związanych z szukaniem nieruchomości.
 
Serwis jest promowany w internecie (Google, serwisy Gazeta.pl, media społecznościowe), w radiu (radiostacje Agory), w telewizji (Stopklatka), na ekranach sieci kin Helios oraz na nośnikach reklamy zewnętrznej (AMS).
 
Kampanię przygotował zespół marketingu Domiporta.pl. Działania promocyjne z udziałem influencerów zaplanowała agencja Hash.fm.