O nas

Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami powstało z myślą o rozwoju branży i ciągłym podnoszeniu standardów etycznych i zawodowych. Dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu zdobyliśmy renomę, pozwalającą na jeszcze lepsze wspieranie naszych Członków. Współpraca z największymi podmiotami w branży umożliwiła wykształcenie pełnego przekroju narzędzi pozwalających na udoskonalenie pracy pośredników na rynku nieruchomości. Dzięki nim zyskujesz poczucie bezpieczeństwa i nieograniczone możliwości rozwoju. Stajesz się także częścią grupy zaufanych i docenianych osób, którym zależy na kształtowaniu pozytywnego oblicza całej branży.

Jednym z najważniejszych segmentów działalności Stowarzyszenia jest zapewnienie Członkom unikalnej oferty szkoleń i kursów. Doskonałym świadectwem naszej aktywności w tym segmencie jest Warszawska Konferencja Uczestników Rynku Nieruchomości i Festiwal Wiedzy o Nieruchomościach. Ciągłe podnoszenie kompetencji, zdobywanie nowych informacji i odnajdywanie unikalnych możliwości, to gwarancja satysfakcji nie tylko dla Ciebie, ale również Twoich klientów. Ty i Twoi pracownicy możecie brać udział w szkoleniach organizowanych przez WSPON. Przy założeniu, że skorzystasz z 4 szkoleń w ciągu roku, możesz uzyskać od 400 do 800 złotych oszczędności. Bezcenną wiedzę otrzymasz także na comiesięcznych spotkaniach członków Stowarzyszenia, podczas których dzielimy się najnowszymi informacjami, przeprowadzamy krótkie kursy i szkolenia. Abyś zawsze był na bieżąco, przygotowujemy przegląd najnowszych wiadomości z rynku oraz wybór artykułów z prasy ogólnopolskiej i lokalnej, który dotrze do Ciebie drogą elektroniczną.

Praca pośrednika w obrocie nieruchomościami jest szczególnie wymagająca. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego współpracujemy z gronem ekspertów, których zadaniem jest pomoc w rozwiązywaniu problemów. Działając w Stowarzyszeniu zyskujesz dostęp do bezpłatnych porad sprawdzonych adwokatów i radców prawnych. Dzięki współpracy z Saga Brokers zyskujesz z kolei 15% rabat na ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej pośredników w obrocie nieruchomościami.

Równie ważna jest sprawność pracy Twojej firmy. Nowoczesne rozwiązania pozwalają na dotarcie do najlepszych ofert. Jako Członek WSPON uzyskujesz znacznie tańszy dostęp do innowacyjnego systemu MLS (opłata miesięczna wynosi 125 zł, zamiast standardowych 290 złotych). Ponadto otrzymujesz zniżkę na oprogramowanie do obsługi biura nieruchomości EstiCRM. Dzięki niemu masz pełną kontrolę nad wszystkimi zagadnieniami dotyczącymi Twojej firmy z dowolnego miejsca na świecie. To wygodne rozwiązanie pozwala na łatwe, szybkie i intuicyjne zarządzenie i utrzymywanie relacji z klientami, dzięki czemu zyskujesz przewagę nad swoją konkurencją.

Działalność w Stowarzyszeniu przynosi wiele wymiernych korzyści. Składka roczna, wynosząca 1440 zł, może w planie maksymalnym przynieść aż 18 000 zł oszczędności! W jednym miejscu znajdziesz wszystko, co niezbędne w prowadzeniu nowoczesnego i odpowiedzialnego przedsiębiorstwa obrotu nieruchomościami.

Przygotowane wyliczenia to jednak nie wszystko! Tego, co najcenniejsze, nie da się przeliczyć na pieniądze. Tymi czynnikami są ludzie, których możesz dzięki nam spotkać, poczucie bezpieczeństwa, które daje opieka Stowarzyszenia, i doświadczenie, będące fundamentem naszej pracy.