O nas

Kazimierze i wyróżniania WSPON

 

Stowarzyszenie co roku przyznaje nagrody zwane Kazimierzem oraz wyróżnienia. Kandydatami do Nagrody mogą być pośrednicy, osoby, firmy i instytucje działające na rynku nieruchomości. Nagrody przyznawane są za ostatni rok pracy na rzecz WSPON; w sytuacji wyjątkowej Nagroda może być przyznana za całokształt pracy społecznej lub zaangażowanie w okresie wcześniejszym.

Nagrody przyznawane są na posiedzeniu Kapituły, którą tworzą wszyscy laureaci Nagrody „Statuetka Kazimierz” z poprzednich lat.

 

 

Dotychczas nagrodzeni KAZIMIERZEM:

Bar Małgorzata
Baranowski Wacław
Branecki Tomasz
Bryx Marek
Brzezińska Ewa
Brzeziński Zbigniew
Chełmiński Bohdan
Dąbrowska Agnieszka
Drwięga Tadeusz
Dziki Dorota
Fluda-Sobala Ewa
Gadomska Ewa
Gazeta Wyborcza
Gilis Łukasz
Iracki Janusz
Jackowska Anna
Jaskulski Piotr
Jezierski Piotr
Jędrzejewski Henryk
Kieler Antoni
Kijak Zdzisław
Kostrzewa Ewa
Kuc Wojciech
Kutyła Małgorzata
Kunicki Marek
Kutzner Iwona
Lebiedź Joanna
Lebiedź Tomasz
Lewandowski Paweł
Lis Joanna
Lisiecki Janusz
 
Matkowski Ryszard
Miklewski Ludwik
Miks-Kożuchowska Izabella
Modzelewska-Myślińska Maria
Myśliński Piotr
Niebrzydowski Zbigniew
Nocuń – Górska Renata
Olszewska Teresa
Otrembski Roman
Pacynko Marcin
Parzychowska – Czarnota Małgorzata
Polanowski Adam
Scheller Aleksander
Schmidt Janusz
Siadek Piotr
Sikora Bogusław
Słowik Urszula
Smenda Piotr
Sobański Jerzy
Stelmaszak Mare
Strzelczyk Ryszard
Strzelczyk Witold
Styczeń Piotr
Szyma Maciej
Śmiałkowska Urszula
Turalski Piotr
Urbaniak Andrzej
Urbanowicz Barbara
Winiczenko Ewa
Więckowska – Worch Alina

 

Dotychczas wyróżnieni:

Bandosz Eugeniusz
Baranowski Wacław
Bednarski Krzysztof
Bolchajmer Aleksandra
Branecki Tomasz
Branecki Tomasz
Bronowicka Olimpia
Chełmiński Bohdan
Chowańska Barbara
Dąbrowska Agnieszka
Dmochowski Andrzej
Dobrowolski Grzegorz
Dziki Dorota
EstiCRM              
Foryś Iwona
Gadzińska Marta
Galus Jacek
Gazeta Wyborcza
Gilis Ilona
Gilis Łukasz
Grabowski Jan
Iracki Janusz
Jackowska Anna
Janicki Sebastian
Jaskulski Piotr
Jaworska Jolanta
Jezierski Piotr
Kępska-Trzcińska Joanna
Komisja Etyki    
Korzeniowski Stanley
Kostrzewa Ewa
Krysiak Zbigniew
Kuc Wojciech
Kunicki Marek
 
Kuśmierz Daniel
Kwiatkowska Katarzyna
Lebiedź Joanna
Lebiedź Tomasz
Lis Joanna
Matysiak Krzysztof
Milewska Krystyna
Myśliński Piotr
Nieroda Kamila
Nina Kuczyńska
Nocuń-Górska Renata
Owsianko Andrzej
Pakulska Małgorzata
Pasek Donald
Podgórska Monika
Polanowski Adam
Schmidt Janusz
Siadek Piotr
Siedlecki Jacek
Sobański Jerzy
Stelmaszak Marek
Szelenbaum Rafał
Szyma Maciej
Śmiałkowska Urszula
Tadeusz Drwięga
Troicki Andrzej
Tur Aleh
Urbaniak Andrzej
Van Der Vant Artur
Wierzchowski Filip
Więckowska-Worch Alina
Wiśniewska Monika
Zwolińska Paulina