Szkolenia i wydarzenia

WEBINAR: Generowanie sprzedaży na LinkedIn

  • 17.06.2021 - godz. 10:30 - 12:00

  • online, ClickMeeting

Dostępne miejsca

27

0.00 zł
(niedostępny)
120.00 zł
(niedostępny)
240.00 zł
(niedostępny)

BRAK MIEJSC

Od strategii budowania marki osobistej, przez wartość i dostępność biznesowych kontaktów, aż po proces aktywnej sprzedaży. Zapisz się na webinar poświęcony temu, jak zacząć skuteczne działania na LinkedIn.

 

UWAGA! 

Webinar jest darmowy dla członków WSPON.

 

Szkolenie poprowadzi Michał Cichocki, specjalista w zakresie generowania sprzedaży przy użyciu LinkedIna, social media marketer.

 

Co zyskasz? 

Poznaj zagadnienia, które omówimy podczas webinaru: 

 

  • Do czego służy konto na LinkedIn? Narzędziowa definicja profilu. 

  • Wartość i dostępność kontaktów (3,7 mln użytkowników Polsce).

  • Kult marki osobistej. Rola osoby w procesie budowania skutecznej sprzedaży.

  • Dlaczego klient sam nie napisał? Proces aktywnej sprzedaży w oparciu o skrupulatny research.

  • Rola publikacji w procesie budowania zaufania. 

  • Jak wyprzedzić konkurencję? Podstawowe założenia dotyczące budowania relacji w mediach społecznościowych. 

Prowadzący

Michał Cichocki

najczęściej mówi o sobie „rdzenny reprezentant generacji Z”. Wychował się w środowisku mediów społecznościowych, dzięki czemu logika ich funkcjonowania jest dla niego zrozumiała i naturalna. Zawodowo działa w sektorze social media marketingu od 5 lat. Ten czas pozwolił mu w praktyce nauczyć się specyfiki wielu branż – od ławek ogrodowych, przez szkolenia, dotyczące rozwoju osobistego, gastronomię, ubezpieczenia, aż do wyspecjalizowanych rozwiązań IT dla firm z sektora finansowego. Koordynował i współtworzył kampanie dla topowych brandów z tych sektorów, po to, by zrozumieć, że w DNA wpisany ma charakter handlowca. Dojście do tych wniosków spowodowało, że zaczął szukać narzędzia, które pozwoli mu budować trwałe relację biznesowe, a następnie przekuwać je w rozwój zawodowy. Tak zaczęła się jego przygoda z LinkedInem. Od ponad roku działa aktywnie w zakresie generowania sprzedaży przy użyciu LinkedIna. Sprawdził na własnym biznesie skuteczność tego narzędzia, wypracował działające metody generowania leadów i budowania sieci kontaktów. Udziela się również jako szkoleniowiec w zakresie użytkowania właśnie tej platformy. Cały czas się rozwija, zdobywa wiedzę i chętnie się nią dzieli. W pracy z drugim człowiekiem stawia na to, by uważnie słuchać, a nie tylko słyszeć. Zrozumienie potrzeb w każdej branży to klucz do sukcesu.