Szkolenia i wydarzenia

Szkolenie on-line: Procedury w pośrednictwie – zorganizuj sobie biuro

  • 17.09.2020 - godz. 10:00 - 13:30

  • on-line, ClickMetting

Dostępne miejsca

5

90.00 zł
(niedostępny)
210.00 zł
(niedostępny)
330.00 zł
(niedostępny)

BRAK MIEJSC

Chcesz założyć własne biuro pośrednictwa lub pracować jako pośrednik w obrocie nieruchomościami. Lubisz pracę z ludźmi, niezależność, potrafisz się samodyscyplinować, a siedzenie przy biurku, to nie twoja bajka.

Myślisz o  firmie,  w której rozwiniesz skrzydła i która da ci satysfakcję - tak zawodowo, jak finansowo? 

 

Zapraszamy na szkolenie, na którym dowiesz się wszystkiego co powinieneś wiedzieć wchodzą do zawodu.

 

Na szkoleniu omawiane będą:

  • przepisy, które musisz znać,
  • umiejętności interpersonalne, które musisz posiąść,
  • sposoby, aby zrozumieć potrzeby klienta i nawiązać z nim dobre relacje,
  • metody na przetrwanie cyklicznie pojawiających się kryzysów.

 

Zobaczysz, że to wcale nie takie łatwe i oczywiste, jak się z pozoru wydaje, ale... przecież wszystko jest dla ludzi!

 

Szkolenie oparte o 32 lata pracy w zawodzie pokaże krok po kroku, jak zorganizować swoje własne biuro obrotu nieruchomościami.

 

Zajęcia prowadzone będą w formie e-wykładów:

Wykłady odbywają się na platformie ClickMeeting, która nie wymaga instalowania. Posiadanie sprawnych głośników jest niezbędne, aby uczestniczyć w szkoleniu. Mikrofon oraz kamerę możesz wykorzystać przy zadawaniu pytań dlatego sprawdź ich ustawienia przed szkoleniem.

Prowadzący

Joanna Lebiedź

Z rynkiem nieruchomości związana nieprzerwanie od 1989 roku. Pionier, zwolennik i propagator umów wyłącznych. Licencja państwowa pośrednika w obrocie nieruchomościami nadana w trybie „za zasługi” w 2000 roku. Licencja zarządcy nieruchomości (studia podyplomowe ukończone w 2011 roku). Autor, trener i wykładowca na licznych kursach, prowadzonych od 2008 roku na zaproszenie Stowarzyszeń w całej Polsce, oraz na zlecenie indywidualnych Firm. Wykładowca w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie w czasie gdy studia podyplomowe w celu uzyskania licencji zawodowej były obligatoryjne. Obecnie wykładowca na Uczelni Łazarskiego na studiach podyplomowych, na kierunku Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Wlaściciel, CEO własne biuro obrotu nieruchomościami działające od 1989 roku Czlonek WSPON, PFRN, czynnie pracujący w strukturach organizacji zawodowych (Sąd Kolezeński, Komisja MLS, Rada Programowa WSPON, rzecznik prasowy PFRN). Laureat wielu nagród i wyróżnień, w tym prestiżowego Kazimierza, nadawanego osobom i instytucjom zasłużonym dla rynku nieruchomości w Polsce. Autor analiz rynku cyklicznie ukazujących się w mass mediach (prasa, radio, Telewizja). Ekspert Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości w zakresie analiz rynku.