Szkolenia i wydarzenia

Szkolenie on-line: Sprzedaż domów i gruntów

  • 16.06.2020 - godz. 09:00 - 13:00

  • on-line, ClickMeeting

Dostępne miejsca

0

BRAK MIEJSC

W ostatnim czasie zainteresowanie działkami budowlanymi, kupnem domu czy posiadaniem ogródka działkowego wzrosło o co najmniej 50 procent, dlatego własnie teraz zapraszamy na szkolenie z zakresu obrotu domami i gruntami.

 

Szkolenie poprowadzi Joanna Lebiedź, która sprzedażą domów i gruntów zajmuje się od ponad 30 lat.

 

W trakcie szkolenia omówimy:

  • Czym różni się sprzedaż domów i gruntów od sprzedaży mieszkań.
  • Jakie dokumenty trzeba sprawdzić i na co zwrócić uwagę.
  • W jakie pułapki można wpaść, jeśli nie sprawdzi się każdego szczegółu.
  • Jak zakończyć może się sprzedaż nieruchomości z pozoru "czystych", a de facto obciążonych wadą i to znaczącą, na przykład uniemożliwiającą realizację jakiejkolwiek inwestycji.

 

Zajęcia prowadzone będą w formie e-wykładów

Ważne aby przed szkoleniem sprawdzić działanie kamery oraz mikrofonu - będą potrzebne, do zadawań pytań.

Niezbędne jest posiadanie sprawnych głośników. 

 

Prowadzący

Joanna Lebiedź

Z rynkiem nieruchomości związana nieprzerwanie od 1989 roku. Pionier, zwolennik i propagator umów wyłącznych. Licencja państwowa pośrednika w obrocie nieruchomościami nadana w trybie „za zasługi” w 2000 roku. Licencja zarządcy nieruchomości (studia podyplomowe ukończone w 2011 roku). Autor, trener i wykładowca na licznych kursach, prowadzonych od 2008 roku na zaproszenie Stowarzyszeń w całej Polsce, oraz na zlecenie indywidualnych Firm. Wykładowca w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie w czasie gdy studia podyplomowe w celu uzyskania licencji zawodowej były obligatoryjne. Obecnie wykładowca na Uczelni Łazarskiego na studiach podyplomowych, na kierunku Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Wlaściciel, CEO własne biuro obrotu nieruchomościami działające od 1989 roku Czlonek WSPON, PFRN, czynnie pracujący w strukturach organizacji zawodowych (Sąd Kolezeński, Komisja MLS, Rada Programowa WSPON, rzecznik prasowy PFRN). Laureat wielu nagród i wyróżnień, w tym prestiżowego Kazimierza, nadawanego osobom i instytucjom zasłużonym dla rynku nieruchomości w Polsce. Autor analiz rynku cyklicznie ukazujących się w mass mediach (prasa, radio, Telewizja). Ekspert Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości w zakresie analiz rynku.