Szkolenia i wydarzenia

MOC DOSTROJENIA - SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI W OPARCIU O MODEL DISC

 • 26.09.2019 - godz. 10:00 - 17:00

 • Centrum Konferencyjne NIMBUS, Al. Jerozolimskie 98

Adresaci

Pośrednicy w obrocie nieruchomościami. Osoby zainteresowane tematyką.

Dostępne miejsca

11

400.00 zł
(niedostępny)
550.00 zł
(niedostępny)
360.00 zł
(niedostępny)
495.00 zł
(niedostępny)

BRAK MIEJSC

Model DISC to jedno z najskuteczniejszych narzędzi ewaluacji psychologicznej pozwalające precyzyjnie określić typ osobowości. Stosowane w biznesie wspiera rozwój i zaangażowanie pracowników, rozwija kompetencje sprzedażowe handlowców, podnosi umiejętności zarządcze menedżerów oraz wzmacnia procesy rekrutacyjne działów HR.

Dzięki Extended DISC nauczysz się:

 • jak rozpoznawać typy osobowości po sposobie mówienia, zachowaniu, body language ubiorze już w ciągu kilku pierwszych minut spotkania;
 • jak komunikować się z innymi;
 • jakie są mocne strony poszczególnych typów osobowości – w jakich obszarach sprawdzą się najlepiej;
 • jakie są mocne strony poszczególnych typów najlepiej;
 • jak działa umiejętność dostrajania się do innych;
 • jakie należy stosować narzędzia relacyjne, by szybciej dać się polubić i łatwiej zbudować relację biznesową opartą na zaufaniu i partnerstwie.
 • jak wykorzystać nabyte umiejętności do łatwiejszego przekonywania ludzi – zarówno w zarządzaniu, jak i domykaniu sprzedaży;
 • jak radzić sobie z tzw. „trudnymi klientami”;
 • jak prowadzić trudne rozmowy z pracownikami jak wejść na kolejny poziom sprzedaży: bardziej emocjonujący, a jednocześnie mniej stresujący.
 • A przy okazji dowiesz się mnóstwo o sobie, swoich partnerach, krewnych i znajomych:)

 

PROGRAM SZKOLENIOWY

Program rozwojowo-szkoleniowy „MOC DOSTROJENIA.
Sprzedaż nieruchomości w oparciu o model DISC”, prowadzony według metodologii Sandler Training, obejmuje następujące elementy:
1. Uczestnictwo w 1-dniowym programie szkoleniowo-rozwojowym, rozłożonym na dwie sesje (2x 3h).
2. Uczestnictwo (dla chętnych) w badaniu kwestionariuszowym Extended DISC, pozwalającym na przygotowywanie indywidualnego planu pracy nad efektywnością osobistego stylu komunikowania się w procesie komunikacji z klientami (płatne dodatkowo 350
zł od osoby)
3. Materiały dydaktyczne Sandler Training.

Prowadzący

Krzysztof Rzepkowski

Szkoleniowiec, trener, menedżer i mówca z piętnastoletnim stażem jako wykładowca akademicki i wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży; autor bloga sprzedażowego na Facebooku „Buty Klienta” oraz prelegent podczas polskiej edycji TEDx. Codzienną porcję energii czerpie z rozwoju i sukcesów ludzi, z którymi współpracuje, dlatego sala szkoleniowa to miejsce, w którym spełnia się bez reszty. Wierząc w nieograniczony potencjał każdego, jest niestrudzonym łowcą wymówek i tropicielem fałszywych przekonań, które podcinają skrzydła w drodze do gwiazd (i dużych pieniędzy…). Wykształcenie: stopień naukowy doktora habilitowanego nauk humanistycznych uzyskany na Uniwersytecie Warszawskim (2017)