Szkolenia i wydarzenia

Misja handlowa do Chicago

  • 27.04.2020 - godz.

    05.05.2020 - godz.

  • Chicago, Chicago

Dostępne miejsca

0

BRAK MIEJSC

Tym razem misję handlową planujemy na przełomie kwietnia i maja 2020 roku. Mamy nadzieję, że jak zawsze będzie to okazja do wymiany wzajemnych doświadczeń oraz pozyskania kontaktów i pozytywnej energii do działania.

Koszt wyjazdu wynosi około 9 000 zł. 

Program corocznych misji obejmuje wizyty w biurach nieruchomości, urzędach miejskich uczestniczących w transakcjach obrotu nieruchomościami, stowarzyszeniu CAR, National Association of REALTORS®, Polish-American Chamber of Commerce (PACC), spotkania i wykłady, zwiedzanie zabytków i atrakcji w centrum miast.

W tym roku będzie można wziąć udział w EXPO 20/20 https://chicagorealtor.com/event/chicago-association-of-realtors-global-expo-2020/ 

Podczas EXPO jest możliwość kupna kiosku do dystrybucji informacji i prezentowania potencjalnymi klientami.  Ilość miejsc ograniczona. 

Program EXPO 20/20

Jest możliwość  kupna miejsce w salonie "Marketing Sessions"  Temat sesji marketingowej jest do wyboru indywidualnego, wystąpienie trwa 15 minut. 

 

Zasady udziału:

Uczestnicy pokrywają koszty przelotu oraz pobytu. Biuro WSPON udziela pomocy w rezerwacji biletów oraz pokoi hotelowych lub mieszkań.