O nas

 
Domiporta i Przyjaciele” - polecenia się opłacają
Oferta „Domiporta i Przyjaciele” jest skierowana do obecnych, jak i nowych Klientów. Agencje nieruchomości, które współpracują z serwisem mogą polecać nam nowych Klientów - w ramach nagrody obie strony otrzymają bonusowy Pakiet Podbić i Wyróżnień po 3 miesiącach trwania umowy.
 
 
Zasady promocji
W ramach akcji, nowy i obecny Klient wykupując Pakiet „Domiporta i Przyjaciele” może skorzystać z usługi abonamentowej oraz przysługujących mu bonusów: Pakietu Podbić               w liczbie 30 sztuk oraz Ogłoszeń Wyróżnionych w liczbie 3 sztuk, które można wykorzystać   po trzecim miesiącu obowiązywania umowy abonamentowej.
Klient Polecający może zachęcić Nowego Klienta do zawarcia ze Spółką umowy abonamentowej. Warunkiem otrzymania Bonusów jest zakup jednego z Abonamentów na minimum 3 miesiące. Przed zawarciem umowy należy się powołać na Klienta Polecającego podając hasło: „Domiporta i Przyjaciele”
 
 

 
Nowy i obecny Klient wybiera liczbę ogłoszeń w przedmiocie oferty dotyczącej transakcji na rynku nieruchomości, które może opublikować w serwisie Domiporta. Ogłoszenia są publikowane przez okres 30 dni począwszy od chwili publikacji. Możliwe jest dalsze publikowanie tego samego ogłoszenia, przez kolejne 30-dniowe okresy, na warunkach umowy abonamentowej.
Warto też dodać, że w akcji „Domiporta i Przyjaciele”, Polecającym może być Klient, który korzysta lub korzystał w ciągu ostatnich 6 miesięcy z usług oferowanych przez Spółkę. Nowym Klientem może zostać firma, która w ciągu ostatnich 6 miesięcy nie posiadała abonamentu     w serwisie Domiporta.
 
Oferta trwa od 1 marca 2019 r. do odwołania.
 
Więcej informacji można znaleźć na https://www.domiporta.pl/Resources/pdf/Regulamin_Promocji_DomiportaiPrzyjaciele.pdf
 
 
domiporta.pl - Lepiej znajdź mieszkanie
 
Domiporta.pl od wielu lat jest jednym z największych i najpopularniejszych serwisów branży nieruchomości posiadającym w swojej bazie setki tysięcy ofert sprzedaży i najmu. Dzięki współpracy z wieloma ekspertami branżowymi domiporta.pl stworzyła szeroką bazę porad, raportów i analiz, które cytowane są przez największych wydawców mediów.